Printing Season

Sprawdź jakość naszych nadruków – zamów darmowy zestaw próbek!

Nie lubisz kupować kota w worku? W Printing Season – nie musisz. Jeśli chcesz przekonać się o jakości naszych nadruków, możesz zamówić zestaw próbek.

Wahasz się, czy skorzystać z naszych usług? Zastanawiasz się, jak wygląda sitodrukowy nadruk? Chcesz się upewnić, że farba na pewno nie zejdzie w praniu? Zależy ci na sprawdzeniu, czy nasze nadruki dobrze wyglądają na materiałach o konkretnej barwie i jakie są w dotyku? Nasze realizacje z portfolio podobają Ci się, ale samo zdjęcie na ekranie to dla Ciebie za mało – wolisz nadruk obejrzeć „w realu”, dotknąć, przetestować jego trwałość? A może nie masz pewności, na jakie kolory i efekty się zdecydować? Możemy rozwiązać ten problem i pomóc Ci w podjęciu decyzji.

Zapakowana koszulka z nadrukiem
Wystarczy, że wypełnisz formularz, a na podany w nim adres prześlemy Ci paczkę z przykładowymi nadrukami od Printing Season. Dzięki temu sprawdzisz, jak wyglądają gotowe nadruki. Możesz przyjrzeć się barwom, aplikacjom ze specjalnymi efektami (na przykład wypukłościami) i porównać sitodruki wykonane za pomocą różnego rodzaju farb na rozmaitych materiałach. Możesz sprawdzić, czym różnią się nadruki sitodrukowe wykonane za pomocą różnych farb oraz w razie potrzeby – porównać je z nadrukami innego rodzaju. Masz też szansę przetestować jakość naszych nadruków – przekonasz się, że są trwałe, nie schodzą podczas prania i nie tak łatwo je zetrzeć. Dzięki temu składając zamówienie, będziesz miał pewność, że otrzymane produkty spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Wypełnij formularz – wyślemy Ci próbki!

    W Printing Season stawiamy na wysoką jakość, zarówno produktu, jak i obsługi oraz wychodzimy naprzeciw potrzebom klienta! Rozumiemy, że składając duże zamówienie chcesz wcześniej przekonać, jaką jakość mają nasze nadruki.

    Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich danych – informacje udostępnione w formularzu nie będą przez nas przekazywane podmiotom trzecim. Pamiętaj też o zapoznaniu się z informacją na temat przekazywania danych osobowych.
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram