Printing Season

Druk cyfrowy DTG Warszawa

Bezpośredni druk cyfrowy DTG na odzieży

Nadruk bezpośredni DTG to metoda znakowania odzieży, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Polega ona na natryskiwaniu atramentu na odzież za pomocą specjalnych drukarek – atrament wsiąka we włókna odzieży tworząc pożądany nadruk. Przypomina to trochę drukowanie na papierze, tylko tutaj zamiast kartki używamy na przykład koszulki czy torby. Nadruki cyfrowe są szeroko stosowane do wielu projektów, ponieważ mają bardzo wysoką trwałość. Metoda druku cyfrowego DTG oferuje szeroki wybór kolorów, a także doskonale oddaje ich głębię i intensywność. Bez problemu można wykonać nadruk full color, a także projekty z dużą ilością szczegółów np. fotografie.

Najwyższej jakości nadruk cyfrowy DTG na koszulkach

Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem staje się w tym przypadku dużo prostsze, ponieważ nadruk bezpośredni DTG jest opłacalny już od 1 sztuki. Ta metoda nie wymaga żadnych kosztownych przygotowań – nadruk cyfrowy wykonywany jest bez żadnych ograniczeń. Ilość kolorów wykorzystanych w projekcie nie wpływa na cenę. Daje to ogromną swobodę na przykład w sytuacji, gdy wprowadzasz nowe wzory i chcesz je przetestować na koszulce z własnym nadrukiem. Druk cyfrowy DTG daje Ci pewność, że Twój projekt będzie nadrukowany ze wszystkimi szczegółami i w odpowiednich kolorach. Dodatkowym plusem jest też krótki czas oczekiwania – projekt drukujemy na odzieży właściwie od razu po otrzymaniu pliku z nadrukiem, bez dodatkowych przygotowań. W naszej pracowni wykorzystujemy nowoczesny sprzęt od czołowego producenta maszyn do druku Epson. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wykonamy Twój projekt zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Druk DTG Warszawa

Koszulka z nadrukiem DTG już od 1 sztuki!

Druk DTG to ogromna innowacja w świecie nadruków na odzieży. W przeciwieństwie do sitodruku, gdzie zamówienia opłacają się od większej ilości zamówionych nadruków, w przypadku DTG sens ma zamówienie już nawet 1 (jednej!) sztuki! Jak to możliwe?

W druku cyfrowym nie ma konieczności specjalnego przygotowania sit czy osobnych ustawień dla każdego projektu. Wystarczy wgrać gotową grafikę czy zdjęcie do oprogramowania drukarki i chwilę poczekać na końcowy efekt. Gotowa koszulka z nadrukiem czy firmowa torba powstaje w kilka chwil. Jest to świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz zamówić tylko kilka sztuk, albo po prostu jedną! Dzięki temu nie musisz ryzykować z wprowadzeniem nowych wzorów w swoim sklepie - jeśli coś się nie spodoba Twoim klientom, na pewno nie zostaniesz z setką niesprzedanych koszulek w magazynie. Doskonałe rozwiązanie dla początkujących biznesów!

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę

Świetne odwzorowanie kolorów i wysoka rozdzielczość

Druk cyfrowy (DTG) to jedna z najnowocześniejszych metod zadrukowywania odzieży. Pełna paleta barw, głębia kolorów i wysokie odwzorowanie detali niemal z fotograficzną dokładnością to cecha tego rodzaju druku. Każdy nadruk na koszulce wygląda w 100% jak oryginał na komputerze, a końcowy efekt zachwyca swoją ostrością i dokładnym oddaniem każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Koszulki z nadrukiem tą metodą świetnie sprawdzą się na przykład jako prezent dla bliskiej osoby - można podarować komuś takie ubranie z nadrukowaną fotografią, która ma szczególne znaczenie. Jest to też świetne rozwiązanie w przypadku odzieży festiwalowej czy koncertowej, przygotowywanej specjalnie z myślą o jakimś wydarzeniu. Fani zespołów muzycznych z wielką chęcią kupią koszulkę czy bluzę z nadrukiem przedstawiającym ich ulubiony zespół. Jeśli więc masz wielokolorową grafikę lub zdjęcie, które chcesz umieścić na odzieży, to nie ma lepszej metody niż DTG!

Druk DTG to metoda nie tylko na koszulki!

W Printing Season oferujemy możliwość zadrukowania nawet bawełnianych toreb. Możesz puścić wodze fantazji i nie musisz ograniczać swoich projektów do prostych grafik z małą ilością kolorów. Drukuj wszystko nie tylko na koszulkach czy bawełnianych torbach, ale też na bluzach i czapkach. To świetna wiadomość dla tych, którzy nie potrzebują dużej ilości odzieży z nadrukiem w swoim sklepie czy na nadchodzący firmowy event. W ten sposób możesz zamówić tylko taką ilość, która jest Ci faktycznie potrzebna na jednorazową akcję - nawet, jeśli ma to być tylko kilka sztuk. Dzięki temu, że druk cyfrowy opłaca się już od jednej sztuki, nie musisz się obawiać, że przekroczysz swój budżet przeznaczony na swoje wydarzenie. Do drukowania metodą DTG nadaje się każda, nawet najbardziej skomplikowana grafika czy oszałamiająca fotografia. Niech Twoje projekty przyciągają wzrok wszystkich!

Mała ilość? Nie ma sprawy! Duża ilość? Nie ma sprawy!

W naszej pracowni wykorzystujemy aż trzy wydajne drukarki Epson F2000. Dzięki tym maszynom realizujemy duże zamówienia w mgnieniu oka, a wszystko to z zachowaniem niezwykle wysokiej jakości cyfrowej. W przypadku druku DTG każde zamówienie Ci się opłaca - i te małe, i te bardzo duże! Nawet w przypadku zamówienia u nas tylko jednej sztuki nie musisz obawiać się wyższych kosztów. W przeciwieństwie do sitodruku, gdzie druk opłaca się dopiero od większej ilości naraz, ponieważ trzeba poświęcić dużo pracy i czasu związanego z przygotowaniem sprzętu do wykonania nadruku, w metodzie DTG całkowicie omijamy skomplikowany i czasochłonny etap przygotowań. Wystarczy nam Twój projekt w wersji cyfrowej i w kilka chwil powstaje gotowa koszulka z nadrukiem. Nadruki cyfrowe będą więc idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak i dla tych dużych, które szukają metody na wydrukowanie skomplikowanych projektów. Druk DTG sprawdzi się dla każdego!

Jak przygotować plik do druku DTG?

Ta metoda ma naprawdę wiele plusów, a jednym z nich jest to, że przygotowanie pliku do druku jest banalnie proste! Wystarczy, że wyślesz nam plik w rozszerzeniu PNG lub TIFF bez tła z zapisanym profilem kolorów. Nie musisz upraszczać swojej grafiki albo ograniczać się ze szczegółami czy kolorami - w druku cyfrowym nie ma żadnych ograniczeń. Wielokolorowe grafiki z gradientami i wieloma detalami czy wysokiej jakości fotografie - druk cyfrowy DTG poradzi sobie z każdym Twoim pomysłem. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń i wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Możesz mieć pewność, że każda grafika czy zdjęcie na Twojej koszulce będzie wyglądać dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Po tym, jak dostaniemy od Ciebie gotowy projekt całą resztą zajmiemy się my, a Ty nie musisz się już niczym martwić. Pozostaje Ci tylko czekać na końcowy efekt. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub wątpliwości związane z przygotowaniem pliku do druku, to napisz do nas - pomożemy!

Najważniejsze cechy druku cyfrowego DTG w Warszawie:

Nadruk od 1 sztuki

Nadruk bezpośredni DTG świetnie nadaje się zarówno do małych, jak i dużych zamówień. Opłaca się zamówić nawet 1 sztukę odzieży z nadrukiem cyfrowym, ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów przygotowań do druku.

Nadruk full color

Nadruki cyfrowe dają możliwość drukowania każdego koloru, a ich ilość w projekcie nie wpływa na końcową cenę. Dzięki tej metodzie fotografie i inne projekty z dużą ilością szczegółów będą wyglądać doskonale, a przy tym efekt jest niezwykle trwały.

Krótki termin realizacji

Nadruk bezpośredni DTG daje możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia, dzięki czemu na koszulki z własnym nadrukiem będziesz czekać naprawdę krótko. Do wykonania nadruku cyfrowego potrzebujemy jedynie Twojego projektu, który możemy szybko i sprawnie nadrukować na odzież.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram