Haft komputerowy w Warszawie

Haft komputerowy

Haft komputerowy to najbardziej ekskluzywna i trwała metoda znakowania odzieży. Za pomocą nici można wyhaftować dowolny projekt o niewielkich rozmiarach, na przykład napis czy logotyp Twojej firmy. W naszej hafciarni wykonujemy haft na koszulkach, bluzach, czapkach, a także na torbach i innych tekstyliach. Ogromną zaletą haftu na odzieży jest jego wyjątkowa trwałość – wytrzyma wiele prań w wysokich temperaturach nie tracąc przy tym ani trochę na swoim wyglądzie. Ta elegancka metoda świetnie nadaje się do personalizacji ubrań i dodatków. Możemy wyhaftować różne imiona lub grafiki w jednym zamówieniu i nie wpływa to na końcową cenę. Haft reklamowy to również doskonały sposób na promocję Twojej firmy – możesz w gustowny sposób znakować firmową odzież.

Haft na bluzach, koszulkach i polarach

Nasza hafciarnia oferuje szeroki wybór rodzajów i kolorów nici, dzięki czemu możemy uzyskać niebanalny i wyjątkowy efekt, na przykład dzięki użyciu błyszczących nici metalizujących. Możemy wykonać również haft komputerowy z efektem 3D, a także zastosować różne ściegi, aby dopasować je do konkretnego zamówienia. Nici, które używamy do haftu komputerowego są niezwykle trwałe, a kolory są odporne na spieranie. Haft na odzieży nadaje się do niewielkich projektów, ponieważ cena zależna jest od obszaru, który ma zostać wyhaftowany. Elegancki haft komputerowy to doskonały sposób na znakowanie odzieży firmowej, a także personalizację codziennych ubrań.

Japońska precyzja

W Printing Season wykorzystujemy zaawansowane hafciarki japońskiego producenta Tajima. Taki sprzęt pozwala nam zaoferować haft na najwyższym poziomie, dzięki czemu zamówione przez Ciebie produkty będą wyglądały jeszcze lepiej.

Haft na każdym ubraniu

Jeśli potrzebujesz haftu na gotowych produktach nie mogłeś trafić lepiej. Nasze hafciarki świetnie sprawdzają się na każdej odzieży - nie straszne im ani koszulki, ani bluzy czy polary. Na każdym z nich Twój haft będzie wyglądał niesamowicie!

Haft nie tylko na odzieży

Haft komputerowy to świetna metoda nie tylko do znakowania odzieży - doskonale sprawdzi się również na wykrojach. Ciekawym pomysłem może być wyhaftowanie Twojego wzoru na pościeli, obrusie czy ręcznikach.

Naszywki i emblematy haftowane

Haft to również wspaniałe narzędzie marketingowe w postaci naszywek i emblematów. Dzięki wysokiej jakości haftu Twoje naszywki będą wyróżniać się w tłumie i zwracać uwagę klientów - a o to przecież chodzi. Świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju targach czy jako jeden z firmowych upominków.

Jak przygotować plik do haftu?

Nic prostszego - wyślij nam projekt w dowolnym formacie, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz się o nic martwić.

Najważniejsze cechy techniki haftu komputerowego na koszulce i bluzie:

Niezwykła trwałość

Haft komputerowy to jedna z najtrwalszych metod znakowania odzieży. Jest odporny na wysokie temperatury podczas prania czy prasowania. Nie trzeba się obawiać, że fragment haftu odpadnie czy zniekształci się w trakcie użytkowania.

Elegancka metoda

Haft na odzieży to niezwykle ekskluzywna technika. Każda odzież z wyhaftowanym wzorem wygląda bardzo elegancko – w oczy rzuca się precyzja i dopracowanie najmniejszego szczegółu. Świetnie prezentuje się szczególnie na koszulkach polo czy czapkach, które często wykorzystuje się do haftu reklamowego i promocji firmy.

Nasycone i żywe kolory

Nawet po wielu latach haft komputerowy nic nie traci na swoim wyglądzie. Nici zachowują swoją strukturę i kolor przez długi czas i wciąż można cieszyć się ich żywymi i nasyconymi odcieniami. Nie spiorą się podczas prania czy prasowania, ani też nie wyblakną pod wpływem działania promieni słonecznych.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram