Haft komputerowy

Haft komputerowy

Haft komputerowy to najbardziej ekskluzywna i trwała metoda znakowania odzieży. Za pomocą nici można wyhaftować dowolny projekt o niewielkich rozmiarach, na przykład napis czy logotyp Twojej firmy. W naszej hafciarni wykonujemy haft na koszulkach, bluzach, czapkach, a także na torbach i innych tekstyliach. Jedynym wymogiem co do rodzaju materiału jest jego gramatura – musi to być min. 190 g. Ogromną zaletą haftu na odzieży jest jego wyjątkowa trwałość – wytrzyma wiele prań w wysokich temperaturach nie tracąc przy tym ani trochę na swoim wyglądzie. Ta elegancka metoda świetnie nadaje się do personalizacji ubrań i dodatków. Możemy wyhaftować różne imiona lub grafiki w jednym zamówieniu i nie wpływa to na końcową cenę. Haft reklamowy to również doskonały sposób na promocję Twojej firmy – możesz w gustowny sposób znakować firmową odzież.

Nasza hafciarnia oferuje szeroki wybór rodzajów i kolorów nici, dzięki czemu możemy uzyskać niebanalny i wyjątkowy efekt, na przykład dzięki użyciu błyszczących nici metalizujących. Możemy wykonać również haft komputerowy z efektem 3D, a także zastosować różne ściegi, aby dopasować je do konkretnego zamówienia. Nici, które używamy do haftu komputerowego są niezwykle trwałe, a kolory są odporne na spieranie. Haft na odzieży nadaje się do niewielkich projektów, ponieważ cena zależna jest od obszaru, który ma zostać wyhaftowany. Elegancki haft komputerowy to doskonały sposób na znakowanie odzieży firmowej, a także personalizację codziennych ubrań.

Sublimacja na wykrojach

Najważniejsze cechy techniki haftu komputerowego:

Niezwykła trwałość

Haft komputerowy to jedna z najtrwalszych metod znakowania odzieży. Jest odporny na wysokie temperatury podczas prania czy prasowania. Nie trzeba się obawiać, że fragment haftu odpadnie czy zniekształci się w trakcie użytkowania.

Elegancka metoda

Haft na odzieży to niezwykle ekskluzywna technika. Każda odzież z wyhaftowanym wzorem wygląda bardzo elegancko – w oczy rzuca się precyzja i dopracowanie najmniejszego szczegółu. Świetnie prezentuje się szczególnie na koszulkach polo czy czapkach, które często wykorzystuje się do haftu reklamowego i promocji firmy.

Nasycone i żywe kolory

Nawet po wielu latach haft komputerowy nic nie traci na swoim wyglądzie. Nici zachowują swoją strukturę i kolor przez długi czas i wciąż można cieszyć się ich żywymi i nasyconymi odcieniami. Nie spiorą się podczas prania czy prasowania, ani też nie wyblakną pod wpływem działania promieni słonecznych.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram