Printing Season

Odzież reklamowa Warszawa – doskonałe narzędzie promocji!

Odzież reklamowa dla firm

Szukasz ciekawych form promocji, które pozwolą lepiej rozreklamować Twoją firmę, produkt albo organizowane wydarzenie? Potrzebujesz atrakcyjnych upominków dla klientów, które wzbudzą ich zainteresowanie?? A może chcesz sprzedawać gadżety dla fanów albo uczestników eventu? Jeśli odpowiedź na któregokolwiek z pytań brzmi tak – odzież reklamowa z naszej drukarni będzie doskonałym wyborem!

Odbiorcy bardzo często ignorują tradycyjne reklamy na bilbordach i plakatach, w telewizji czy na stronach internetowych. Wręczane ulotki wędrują do śmieci, notesy i długopisy z logo łatwo giną. Wiele sposobów reklamowania swojej działalności jest po prostu nieskutecznych. Odzież reklamowa w Warszawie natomiast będą chętnie przyjęte przez pracowników czy klientów, budując pozytywny wizerunek firmy i utrwalając pamięć o marce czy reklamując jej produkty. Z kolei gdy klienci zaczną je nosić – stanie się to dodatkową reklamą. Logo czy nazwa firmy „wyjdą na ulice”, pod postacią nadruku na koszulce, czapce czy torbie, dzięki temu więcej osób zacznie je kojarzyć. To doskonała propozycja zarówno dla dużych firm, jak i start-upów, dopiero wchodzących na rynek.

Odzież reklama w Warszawie – na event, konwent, koncert?

Odzież reklamowa w Warszawie z odpowiednim nadrukiem mogą służyć nie tylko jako gadżety firmowe. To także nie lada gratka dla uczestników imprez masowych oraz fanów – zespołu muzycznego, filmu, rysownika, książki… Służą one podwójnemu celowi: z jednej strony noszone będą doskonałą reklamą, z drugiej stanowią formę zarobkowania. Dodatkowo budują poczucie przynależności do jakiejś grupy społecznej. Przy zakupie w hurcie cena pojedynczych sztuk ubrań z nadrukiem jest niezbyt wysoka, więc później można zarobić, oferując ją fanom nieco drożej. Takie ubrania reklamowe w Warszawie to nie lada gratka dla fanów i chętnie są kupowane – w ramach pamiątki, prezentu albo manifestacji poglądów lub zainteresowań.

Jakie ubrania reklamowe wybrać?

Czasem spotyka się odzież reklamową po prostu z logo marki, bez dodatkowej grafiki. Czy to zły pomysł? Oczywiście, że nie! Jeśli jednak chcesz, aby ubrania przygotowane dla Twoich klientów naprawdę się im spodobały, a noszone przyciągały spojrzenia, warto zadbać o to, aby nadruk był ciekawy i zwracający uwagę. Ten cel można osiągnąć na różne sposoby. Umieszczając na ubraniu zapadający w pamięć cytat, atrakcyjny wizualnie rysunek albo wykorzystując bardziej efektowne aplikacje – kolorowe, wypukłe, z mieniącym się złotem bądź srebrem. Im bardziej interesujący nadruk na odzieży reklamowej w Warszawie, tym większe szanse, że posiadacz ubrania będzie je nosił, a inni – zwrócą uwagę na grafikę.

Najczęściej odzież reklamowa to t-shirty. Klasyczne koszulki polo, lub t-shirty cieszą się dużą popularnością, są uniwersalne, nadają się na różne okazje, nigdy nie wychodzą z mody i łatwo zamówić ich duże ilości pod nadruk w atrakcyjnej cenie. Poza nimi można jednak zdecydować się też na przykład na bluzy, podkoszulki, koszule polo, czapki albo kurtki. z logo Twojej firmy lub innym wybranym przez Ciebie wzorem.

Odzież reklamowa w Warszawie to wizytówka marki. Warto więc zadbać o jej jakość. Tanie, cienkie koszulki, z niestarannie wykonanym nadrukiem, który spierze się w pierwszym praniu, nie spełnią swojej roli. Posiadacze takich ubrań szybko wrzucą je na dno szafy albo do kosza, a szybkie uszkodzenie nadruku może wywołać irytację oraz zniechęcić klienta czy fana do marki. Dzięki wysokiej jakości Twoi klienci i konsumenci z dumą będą nosili odzież reklamową przez długi czas.

Katalog odzieży

Sprawdź dostępną odzież pod nadruk w naszym katalogu.
Katalog odzieży

Odzież reklamowa w Printing-Season

Potrzebujesz dużej ilości odzieży reklamowej w Warszawie lub okolicy? Koszulki z nadrukiem, bluzy ze zdjęciem, torby lub czapki z logo Twojej firmy? Zgłoś się do nas. Nie tylko mamy duże doświadczenie w tym względzie, ale także świadczymy kompleksowe usługi, a nadruki umieszczamy na odzieży promocyjnej techniką sitodruku – gwarantującą doskonały efekt i niską cenę.

Możesz zamówić u nas nie tylko samo umieszczenie nadruku, ale także zaprojektowanie grafiki na swojej odzieży reklamowej od zera. Ponadto szyjemy ubrania oraz dysponujemy dużą kolekcją odzieży dostępnej od ręki – wykorzystanie gotowych wzorów przyspiesza realizację zamówienia. Dzięki temu istnieje możliwość przeprowadzenia całego procesu przygotowania odzieży reklamowej w jednym miejscu – od projektu grafiki aż po nadruk. Nasz zespół z przyjemnością zajmie się profesjonalną realizacją Twojego zamówienia.

Zamów wycenę
W Printing Season posługujemy się metodą sitodruku, świetną w przypadku dużych zamówień. Pozwala nam ona na dokładne oddanie szczegółów i kolorów grafiki oraz zastosowanie nietypowych efektów. W zależności od zastosowanych farb, znakowanie odzieży wykonujemy na materiałach jasnych, ciemnych, kolorowych, wykonanych z bawełny albo innego materiału. Dzięki temu Twoje logo lub inny, wybrany przez Ciebie wzór będzie odwzorowany niezwykle precyzyjnie.

W przypadku sitodruku obowiązuje też zasada „im więcej, tym taniej”. Odzież reklamową zamawia się zwykle w dużych ilościach, co pozwala zmniejszyć koszt pojedynczego egzemplarza. Dodatkowo, nakładane przez nas nadruki, są bardzo trwałe. Pranie, słońce, częste noszenie? Nadruk nie zetrze się ani nie straci szybko kolorów, jak zdarza się często w przypadku druków słabej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą odzieży reklamowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – zapraszamy do podkategorii „Sitodruk”.

Zobacz również

Koszulki z nadrukiem

Cenimy wysoką jakość, unikatowy styl i dobry design. Wierzymy, że zwykły T-shirt z nadrukiem na koszulce wyraża więcej, dlatego z pasją pomagamy kreować Twój brand. Wystarczą nam do tego tkanina, sitko, znajomość najciekawszych trendów i odrobina wyobraźni!
Czytaj więcej
Koszulki z nadrukiem na wieszaku

Czapki z nadrukiem

Czapka z nadrukiem z perspektywy firmy, może być bardzo dobrym gadżetem reklamowym. Odpowiednio skrojona, z dyskretnie nadrukowanym logo albo z bardziej fantazyjnym printem może stać się świetną reklamą dla właściwie każdej firmy.
Czytaj więcej
Dobra robota

Torby z nadrukiem

Torby bawełniane z własnym nadrukiem to obecnie jeden z najlepszych gadżetów reklamowych.
Torby są przydatne klientom, za to tańsze w produkcji i bardziej uniwersalne niż koszulki, przez co świetnie sprawdzą się przy różnych okazjach.
Czytaj więcej
Czarna torba z nadrukiem "nie krzywdź"

Techniki nadruku, które wykorzystujemy w Printing-Season

Istnieje wiele technik, pozwalających na umieszczanie nadruków reklamowych na odzieży i gadżetach. W ofercie Printing-Season znajdziesz je wszystkie, od sitodruku do druku cyfrowego DTG, sprawdź która najlepiej pasuje do Twojego projektu.
Czytaj więcej
Nadruk na koszulce z kościotrupem

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram