Printing Season

Techniki nadruku na koszulkach

Istnieje wiele technik pozwalających na znakowanie odzieży i gadżetów reklamowych. Najpopularniejsze z nich to z pewnością termotransfer, sublimacja, sitodruk, DTG, folie flex i flock, a także haft komputerowy. Czy można jednak wskazać jedną, najlepszą metodę? Nie do końca – ponieważ różne techniki sprawdzają się dobrze w różnych przypadkach. Wybór sposobu, w jaki ma zostać nałożona aplikacja, powinien być uzależniony od rodzaju grafiki, nakładu oraz od tego, na jaki materiał ma trafić grafika lub logo.

Najlepsza technika nanoszenia logo i grafik na koszulki

Identyfikacja wizualna to obecnie jeden z ważniejszych elementów wykorzystywanych w budowaniu wizerunku marki, a stworzenie przyjemnych dla oka grafik lub zapadającego w pamięć logo to dopiero początek drogi. Grafiki oraz logo należy bowiem jeszcze odpowiednio wykorzystać i umieścić na koszulkach lub gadżetach reklamowych w taki sposób, aby szczegóły oraz kolory projektu były dobrze odwzorowane, a naniesiony motyw trwały i odporny na codzienne użytkowanie. Kluczowa więc będzie decyzja dotycząca tego, z której z dostępnych technik skorzystamy – sitodruku, termotransferu, sublimacji, druku DTG, folii flex i flock, a może z haftu komputerowego?

Koszulki z własną grafiką lub z logo - dostępne opcje

Decydując się na wykonanie personalizowanych koszulek i gadżetów reklamowych warto skorzystać z oferty firmy Printing Season, która realizuje zamówienia wykorzystując najpopularniejsze obecnie techniki – termotransfer, sublimację, sitodruk, DTG, folię flex i flock czy też haft komputerowy. Jest to ważne między innymi ze względu na jakość i trwałość jakiej oczekujemy, a także opłacalność zamówienia. Na przykład haft komputerowy to właściwie najtrwalsza z metod znakowania odzieży, jednak bywa dość drogi i nieopłacalny przy złożonych i dużych grafikach. Z tego powodu wielu Klientów decyduje się na druk DTG (opłacalny już od 1 sztuki), sitodruk (opłacalne od 20 i więcej sztuk) lub termotransfer (dla większych nakładów), dające również znakomite efekty wizualne. Świetną opcją jest również sublimacja, jednak jest ona skuteczna jedynie na wyrobach wykonanych z poliestru. Ciekawe efekty daje też wykorzystanie folii flex lub flock.

Nie wiesz którą technikę wybrać ? Spokojnie, zostaw to nam, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram