Printing Season

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje!

Myślisz o złożeniu zamówienia w Printing Season? Zachęcamy do przyjrzenia się naszym dotychczasowym realizacjom.

Sitodrukiem zajmujemy się już od wielu lat i zdążyliśmy wykonać setki ciekawych projektów. Produkowaliśmy koszulki, torby, podkoszulki, bluzy reklamowe, eventowe, muzyczne i wiele innych, zarówno dla małych, jak i dużych firm. W naszym portfolio prezentujemy wybrane realizacje. Zamieściliśmy tu przykładowe nadruki, jakie wykonaliśmy w Printing-Season.

Zajmujemy się przenoszeniem na materiały bardzo rozmaitych grafik: od napisów, przez proste rysunki aż po logotypy i wreszcie bardzo skomplikowane wzory, wymagające ogromnej dbałości o najmniejsze szczegóły. Tutaj możesz zapoznać się z rezultatem naszych prac – i przekonać się, że odnajdujemy się doskonale w każdej tematyce.

Samo zdjęcie gotowej grafiki to dla Ciebie za mało, by podjąć decyzję? W takim razie zapraszamy także do działu „Próbki”. Osoby, które wypełnią formularz, mogą otrzymać zestaw próbek, aby przekonały się, jak wyglądają nasze nadruki, przetestowały ich trwałość oraz porównały różne rozwiązania.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram