Druk DTG Warszawa

Bezpośredni druk cyfrowy DTG na odzieży

Nadruk bezpośredni DTG to metoda znakowania odzieży, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Polega ona na natryskiwaniu atramentu na odzież za pomocą specjalnych drukarek – atrament wsiąka we włókna odzieży tworząc pożądany nadruk. Przypomina to trochę drukowanie na papierze, tylko tutaj zamiast kartki używamy na przykład koszulki czy torby. Nadruki cyfrowe są szeroko stosowane do wielu projektów, ponieważ mają bardzo wysoką trwałość. Metoda druku cyfrowego DTG oferuje szeroki wybór kolorów, a także doskonale oddaje ich głębię i intensywność. Bez problemu można wykonać nadruk full color, a także projekty z dużą ilością szczegółów np. fotografie.

Najwyższej jakości nadruk cyfrowy DTG na koszulkach

Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem staje się w tym przypadku dużo prostsze, ponieważ nadruk bezpośredni DTG jest opłacalny już od 1 sztuki. Ta metoda nie wymaga żadnych kosztownych przygotowań – nadruk cyfrowy wykonywany jest bez żadnych ograniczeń. Ilość kolorów wykorzystanych w projekcie nie wpływa na cenę. Daje to ogromną swobodę na przykład w sytuacji, gdy wprowadzasz nowe wzory i chcesz je przetestować na koszulce z własnym nadrukiem. Druk cyfrowy DTG daje Ci pewność, że Twój projekt będzie nadrukowany ze wszystkimi szczegółami i w odpowiednich kolorach. Dodatkowym plusem jest też krótki czas oczekiwania – projekt drukujemy na odzieży właściwie od razu po otrzymaniu pliku z nadrukiem, bez dodatkowych przygotowań. W naszej pracowni wykorzystujemy nowoczesny sprzęt od czołowego producenta maszyn do druku Epson. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wykonamy Twój projekt zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Koszulka z nadrukiem DTG już od 1 sztuki!

Druk DTG to ogromna innowacja w świecie nadruków na odzieży. W przeciwieństwie do sitodruku, gdzie zamówienia opłacają się od większej ilości zamówionych nadruków, w przypadku DTG sens ma zamówienie już nawet 1 (jednej!) sztuki! Jest to świetne rozwiązanie jeśli potrzebujesz zamówić tylko kilka sztuk, albo po prostu jedną!

Świetne odwzorowanie kolorów i wysoka rozdzielczość

Druk cyfrowy (DTG) to jedna z najnowocześniejszych metod zadrukowywania odzieży. Pełna paleta barw, głębia kolorów i wysokie odwzorowanie detali niemal z fotograficzną dokładnością to cecha tego rodzaju druku. Jeśli więc masz wielokolorową grafikę lub zdjęcie, które chcesz umieścić na odzieży, to nie ma lepszej metody niż DTG!

Druk DTG to metoda nie tylko na koszulki!

W Printing Season oferujemy możliwość zadrukowania nawet bawełniach toreb. Możesz puścić wodze fantazji i  nie musisz ograniczać swoich projektów do prostych grafik z małą ilością kolorów. Drukuj wszystko nie tylko na koszulkach, ale też na bawełnianych torbach. To świetna wiadomość dla tych, którzy nie potrzebują dużej ilości toreb i mają projekt z wieloma kolorami. Niech Twoje projekty przyciągają wzrok wszystkich!

Mała ilość? Nie ma sprawy! Duża ilość? Nie ma sprawy!

W naszej pracowni wykorzystujemy aż trzy wydajne drukarki Epson F2000. Dzięki tym maszynom realizujemy duże zamówienia w mgnieniu oka, a wszystko to z zachowaniem niezwykle wysokiej jakości cyfrowej. W przypadku druku DTG każde zamówienie Ci się opłaca - i te małe, i te bardzo duże!

Jak przygotować plik do druku DTG?

Nic trudnego. Wystarczy nam plik w rozszerzeniu PNG lub TIFF bez tła z zapisanym profilem kolorów. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to napisz do nas - pomożemy!

Najważniejsze cechy techniki DTG w Warszawie:

Nadruk od 1 sztuki

Nadruk bezpośredni DTG świetnie nadaje się zarówno do małych, jak i dużych zamówień. Opłaca się zamówić nawet 1 sztukę odzieży z nadrukiem cyfrowym, ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów przygotowań do druku.

Nadruk full color

Nadruki cyfrowe dają możliwość drukowania każdego koloru, a ich ilość w projekcie nie wpływa na końcową cenę. Dzięki tej metodzie fotografie i inne projekty z dużą ilością szczegółów będą wyglądać doskonale, a przy tym efekt jest niezwykle trwały.

Krótki termin realizacji

Nadruk bezpośredni DTG daje możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia, dzięki czemu na koszulki z własnym nadrukiem będziesz czekać naprawdę krótko. Do wykonania nadruku cyfrowego potrzebujemy jedynie Twojego projektu, który możemy szybko i sprawnie nadrukować na odzież.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram