Druk DTG

Druk DTG

Nadruk bezpośredni DTG to metoda znakowania odzieży, która zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Polega ona na natryskiwaniu atramentu na odzież za pomocą specjalnych drukarek – atrament wsiąka we włókna odzieży tworząc pożądany nadruk. Przypomina to trochę drukowanie na papierze, tylko tutaj zamiast kartki używamy na przykład koszulki czy torby. Nadruki cyfrowe są szeroko stosowane do wielu projektów, ponieważ mają bardzo wysoką trwałość. Metoda druku cyfrowego DTG oferuje szeroki wybór kolorów, a także doskonale oddaje ich głębię i intensywność. Bez problemu można wykonać nadruk full color, a także projekty z dużą ilością szczegółów np. fotografie.

Zamówienie koszulki z własnym nadrukiem staje się w tym przypadku dużo prostsze, ponieważ nadruk bezpośredni DTG jest opłacalny już od 1 sztuki. Ta metoda nie wymaga żadnych kosztownych przygotowań – nadruk cyfrowy wykonywany jest bez żadnych ograniczeń. Ilość kolorów wykorzystanych w projekcie nie wpływa na cenę. Daje to ogromną swobodę na przykład w sytuacji, gdy wprowadzasz nowe wzory i chcesz je przetestować na koszulce z własnym nadrukiem. Druk cyfrowy DTG daje Ci pewność, że Twój projekt będzie nadrukowany ze wszystkimi szczegółami i w odpowiednich kolorach. Dodatkowym plusem jest też krótki czas oczekiwania – projekt drukujemy na odzieży właściwie od razu po otrzymaniu pliku z nadrukiem, bez dodatkowych przygotowań. W naszej pracowni wykorzystujemy nowoczesny sprzęt od czołowego producenta maszyn do druku Epson. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wykonamy Twój projekt zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Sublimacja na wykrojach

Najważniejsze cechy techniki DTG:

Nadruk od 1 sztuki

Nadruk bezpośredni DTG świetnie nadaje się zarówno do małych, jak i dużych zamówień. Opłaca się zamówić nawet 1 sztukę odzieży z nadrukiem cyfrowym, ponieważ nie ponosisz żadnych kosztów przygotowań do druku.

Nadruk full color

Nadruki cyfrowe dają możliwość drukowania każdego koloru, a ich ilość w projekcie nie wpływa na końcową cenę. Dzięki tej metodzie fotografie i inne projekty z dużą ilością szczegółów będą wyglądać doskonale, a przy tym efekt jest niezwykle trwały.

Krótki termin realizacji

Nadruk bezpośredni DTG daje możliwość szybkiej i sprawnej realizacji zamówienia, dzięki czemu na koszulki z własnym nadrukiem będziesz czekać naprawdę krótko. Do wykonania nadruku cyfrowego potrzebujemy jedynie Twojego projektu, który możemy szybko i sprawnie nadrukować na odzież.

Kontakt

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami i zamów wycenę.
Zamów wycenę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram