Torby z nadrukiem – przydatny gadżet reklamowy

Torby bawełniane z własnym nadrukiem to obecnie jeden z najlepszych gadżetów reklamowych. Torby są przydatne klientom, za to tańsze w produkcji i bardziej uniwersalne niż koszulki, przez co świetnie sprawdzą się przy różnych okazjach. Mogą być wykorzystywane jako upominek dla klientów firmy, do pakowania towarów w sklepie, w roli pamiątki z imprezy masowej, nagrody w ramach programów lojalnościowych albo gadżetu możliwego do zakupienia przez fanów – na przykład zespołu muzycznego, rysownika, serialu czy książki. Dodatkowo – uważa się je za ekologiczne rozwiązanie, a obecnie ochrona środowiska to temat cieszący się dużą popularnością.

Nadruk na torbie metodą sitodruku – doskonała jakość, duża trwałość, szczegółowość grafiki

W Printing Season wykonujemy nadruki na tkaninach – koszulkach, bluzach, czapkach ale także torbach. Posługujemy się metodą sitodruku, dzięki której nadruk jest wierny grafice, szczegółowy i bardzo trwały. Dzięki tej technice na torby można nanosić zarówno proste rysunki, logo czy napisy, jak i skomplikowane, wielokolorowe grafiki, które od razu przyciągają wzrok. Możliwość wykorzystania różnych farb sprawia, że nadruki mogą być nanoszone i na torby czarne, i białe, beżowe, i kolorowe, czy to wykonane z bawełny, czy poliestru albo nawet z papieru. W zależności od wybranego podłoża i zastosowanych farb można uzyskać różny efekt – od nadruków o bardzo żywych barwach, przez wypukłe aplikacje aż po niewyczuwalny w dotyku, miękki print wykonany techniką wywabową.

Jasna torba ze szczegółowym nadrukiem o niezwykle wyraźnych kolorach? W tym przypadku świetnie sprawdzą się farby wodne. Ciemna, bawełniana torba z nadrukiem? Farby plastizolowe pozwalają dobrze zadrukować nawet czarną powierzchnię – i za ich pomocą można nakładać zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane wzory. Nadruk o jakości DTG? W naszym repertuarze znajdują się również farby CMYK, które pozwolą uzyskać pożądany efekt!

Kolejna zaleta nadruku wykonanego sitodrukiem to jego odporność. Zadrukowaną przez nas płócienną torbę można z powodzeniem prać, bez obaw o to, że print zacznie szybko blaknąć. Nadruk nie traci też kolorów pod wpływem promieniowania UV ani nie powinien ulec uszkodzeniu w wyniku zwykłego użytkowania.

Zamówienie na torby reklamowe z nadrukiem wykonanym sitodrukiem warto więc złożyć, gdy potrzeba dużej ilości toreb, a dla zlecającego kluczowa jest wysoka jakość: doskonały efekt wizualny oraz trwałość nadruku.

Zamówienie torby z własnym nadrukiem – od czego zacząć?

Stosowane przez nas techniki są opłacalne w przypadku większego zapotrzebowania – realizujemy zamówienia już od dwudziestu egzemplarzy toreb z nadrukiem. Im większe zamówienie, tym tańszy będzie pojedynczy nadruk. Wynika to z faktu, że aby wykonać grafikę trzeba przygotować sita, co generuje duży koszt początkowy. Wraz z wzrostem liczby zamawianych sztuk – koszt jednostkowy jest więc coraz mniejszy.

Chcesz złożyć zamówienie? Najpierw konieczne będzie właściwe dobranie farb, aby uzyskać najlepszy możliwy efekt. Należy pamiętać, że niektórych nie można użyć na przykład na jasnej czy ciemnej tkaninie. Jeśli chcesz przekonać się, jak wyglądają nadruki wykonane za pomocą konkretnych farb, zapraszamy do działu portfolio albo próbki. W portfolio możesz obejrzeć nasze dotychczasowe realizacje. W kategorii próbki natomiast – masz możliwość zamówienia zestawu przykładowych nadruków, dzięki któremu dostaniesz szansę na porównanie różnych opcji i sprawdzenie, jakie rozwiązania odpowiadają Ci najbardziej.

Jak wybrać i przygotować grafikę?

Wybierając grafikę, warto się zastanowić, w jakim celu mają służyć torby i co przede wszystkim chcemy osiągnąć, wykorzystując je w strategii promocyjnej. Mają pomóc poszerzyć świadomość marki? Budować pozytywną relację z partnerami? Stanowić ułatwienie dla klienta sklepu, który dzięki nim może komfortowo przenieść zakupy?

Na przykład torby będą po prostu dołączane do zakupów? W takim wypadku samo, duże logo albo nazwa sklepu umieszczone na materiale może być dobrym wyborem – w ten sposób klient dostaje wygodną możliwość przetransportowania towarów, a wszyscy, którzy zobaczą jak idzie z torbą, będą wiedzieli, że ten dokonał właśnie zakupów w konkretnym sklepie. A może mają one być rodzajem upominku albo nagrody w programie lojalnościowym? W tym przypadku warto postarać się o zaprojektowanie ciekawszego printu, dzięki któremu taki prezent będzie postrzegany jako naprawdę wart uwagi. Torby mają być formą gadżetu reklamowego albo być sprzedawane? W takiej sytuacji unikalny, interesujący nadruk na torbie, który zachęci do zakupu, jest koniecznością, aby zainteresować potencjalnych nabywców. Co więcej – im bardziej oryginalna grafika, tym chętniej właściciele torby będą ją nosić, a przechodnie na nią spoglądać (przez co lepiej zapamiętają nazwę firmy czy jej logo, wkomponowane w grafikę).

Sitodruk daje ogromne możliwości – gotowe nadruki mogą mieć różne barwy, neonowe kolory, pobłyskiwać złotem. Grafika jednak nie musi być bardzo kolorowa czy fantazyjna, aby wzbudzała zainteresowanie. Czasem wystarczy napis, który rozbawi albo zmusi do myślenia czy prosty, ale ciekawy rysunek. Ważne też, aby wybrany print dobrze przystawał do wizerunku marki i wpisywał się w całość strategii marketingowej.

Wybierając grafikę warto też wziąć pod uwagę fakt, że i wzór nadruku ma wpływ na ostateczną cenę torby. Im więcej kolorów zostaje użytych – tym więcej sit trzeba przygotować, a to z kolei podnosi koszt początkowy. Dodatkowo, duże nadruki (na przykład zadrukowanie całej torby albo nałożenie aplikacji z obu jej stron) również będą droższe.

Torby ekologiczne z nadrukiem – wygodne i przyjazne środowisku

Torba wielokrotnego użytku to obecnie prawdziwe must have! Torby płócienne są idealne do noszenia zakupów, a i łatwo można spakować w nie rzeczy na krótki wyjazd czy wyjście do znajomych. Przerastają foliowe reklamówki właściwie pod każdym względem – stanowią rozwiązanie bardziej ekologiczne, nie podrą się, gdy włoży się do nich cięższe rzeczy, nie widać, co się w niej niesie, a i nie trzeba za każdym razem dopłacać za torbę w sklepie. Długie uszy ułatwiają łatwe przetransportowanie zakupów, a ryzyko ich urwania jest znacznie mniejsze niż w przypadku reklamówek foliowych lub papierowych. Dodatkowo, w przeciwieństwie do zwykle szpetnych, foliowych reklamówek, torby płócienne mogą stanowić swego rodzaju uzupełnienie stylizacji. Torba z nadrukiem może być ładna, przyciągać wzrok, a nawet podkreślać zainteresowania osoby, która ją nosi. Logo ulubionego zespołu? Cytat z serialu albo cenionego myśliciela? Torba reklamowa z nadrukiem od ulubionej księgarni? Dla posiadacza takiego gadżetu to czasem sposób na pokazanie światu, co jest dla niego ważne… a dla twórcy grafiki – świetna reklama!

Te wszystkie powody sprawiają, że klienci coraz chętniej noszą przy sobie torby materiałowe z nadrukiem. Tym samym – warto zadbać o to, by firma miała własny ich wzór. Mogą służyć w celach promocyjnych, utrwalać i poszerzać świadomość marki, a dodatkowo, budują relację z klientami oraz pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa (ze względu na stosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku).

Jeśli oferowanie toreb ma wspierać wizerunek firmy, dobrze wybrać wysokiej jakości torby bawełniane – porządne, stosunkowo łatwe do utrzymania w czystości. Najlepiej niefarbowane, w naturalnym, beżowym odcieniu (co dodatkowo umożliwia naniesienie grafiki farbami wodnymi, również uważanymi za ekologiczne).

Dlaczego warto zainwestować w torby reklamowe z nadrukiem?

Torby z nadrukiem są nie tylko jednym z najprzydatniejszych dla klientów gadżetów reklamowych, ale też jednym z najbardziej widocznych. Długopisy czy notesy zwykle trzymane są w szufladach albo czeluściach torebek, kubki w kuchennych szafkach, smycze rzadko są użytkowane. Natomiast torba przynajmniej co jakiś czas będzie noszona „na wierzchu” – tak, że przechodnie będą mogli zobaczyć na niej logo. Mają one też pewną przewagę nad innym, popularnym gadżetem reklamowym – koszulkami. Nie ma konieczności przygotowywania różnych rozmiarów albo przygotowywania rozmiarówki osobno i dla mężczyzn, i dla kobiet.

Czy torby to dobra forma reklamy? Oczywiście! W dobie dużej konkurencji na rynku, wzrostu świadomości konsumentów i ogromnej ilości reklam, którymi bombardowani są klienci – trzeba poszukiwać nowych dróg dotarcia do odbiorców. Klienci czy partnerzy znacznie chętniej przyjmą taką torbę niż kolejną ulotkę – torba z nadrukiem jest bowiem czymś, co przydaje się na co dzień. Ciekawy print niesionej przez kogoś torby ma większe szanse przyciągnąć uwagę niż kolejna reklama w czasopiśmie albo na billboardzie. Gadżety reklamowe – a więc także torby – są formą nieinwazyjnej reklamy natywnej, do której klienci często podchodzą mniej niechętnie niż do reklam bardziej tradycyjnych.

Torba z nadrukiem może też stać się elementem strategii marketingowej przy promowaniu produktu. Na rynek wchodzi nowy napój, książka, serial? Warto przygotować stosowne gadżety. W niektórych przypadkach będą nie lada gratką dla fanów, w innych – sprawią, że więcej ludzi dowie się o pojawieniu nowości na rynku, dostrzegając je na noszonych tu i ówdzie torbach. Takie torby są też doskonałą pamiątką z różnego rodzaju imprez: konwentów, koncertów, zjazdów. Są nie tylko gadżetem reklamowym, ale też towarem, pożądanym przez uczestników tego typu wydarzeń.

Z kolei oferowanie klientom wygodnych, eleganckich toreb do spakowania produktów w sklepie poprawia doświadczenia konsumenckie kupujących i przy okazji może być wykorzystywane wizerunkowo: kreując wizerunek marki przyjaznej klientom oraz szukającej rozwiązań ekologicznych.

Szukasz alternatywnych wobec tradycyjnej reklamy form promowania swojego biznesu czy produktu? Torba z nadrukiem to doskonały pomysł! Odpowiedni nadruk i właściwe opracowanie strategii wykorzystania toreb na pewno pomogą w realizacji Twoich celów biznesowych.

Zakup toreb z nadrukiem w Printing-Season to:

  • gwarancja wysokiej jakości oraz wytrzymałości nadruku,
  • współpraca ze specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy wspólnie zadbają o Twój projekt i doradzą Ci wybór najlepszych rozwiązań,
  • możliwość skorzystania z kompleksowych usług – od przygotowania projektu grafiki, przez szycie toreb aż po naniesienie nadruku na materiały – co ułatwia i przyspiesza cały proces tworzenia toreb z nadrukiem
  • szansa na przetestowanie jakości nadruków przed złożeniem zamówienia – dzięki opcji przesłania zestawu próbek,
  • bardzo atrakcyjna cena przy dużych zamówieniach,
  • możliwość wykonania nadruków różnego rodzaju – także wielokolorowych, szczegółowych, z niewielkimi detalami albo z efektami specjalnymi (na przykład wypukłościami),
  • możliwość dostosowania projektu do wymagań poprzez dobór odpowiednich materiałów, kolorów torby oraz farb, umożliwiających osiągnięcie zróżnicowanego efektu.

Zapraszamy do kontaktu. Cennik oszacowywany jest indywidualnie z uwzględnieniem specyfiki konkretnego zamówienia, zakresu usługi oraz liczby nadruków, które mają zostać wykonane.