Printing Season

Koszulki firmowe na eventy

Dodano 28 września 2020
0

Widok osób, które zakładają koszulki firmowe na eventy i mają przy sobie innego rodzaju, spersonalizowane gadżety reklamowe, nie jest zjawiskiem ani nowym, ani zaskakującym. Powstaje jednak pytanie, czy każda firma decydująca się na tego typu promocję w pełni wykorzystuje potencjał „odzieżowego nośnika” swojej marki? Wybierając się chociażby na targi branżowe, można na własne oczy przekonać się, że wciąż jest sporo do poprawienia w tej kwestii. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do lektury!

Koszulki reklamowe – co musisz wiedzieć?

Zasadniczo dostęp do nośników reklamowych jest współcześnie bardzo szeroki. Zamówienie koszulki firmowej na eventy odbywa się tak samo łatwo w Warszawie, jak i najmniejszych miejscowościach, ponieważ zwykle transakcja przebiega przez internet. Nie sztuką jest jednak wysłanie pliku z logotypem marki, bez dodatkowego zaangażowania i szerszej koncepcji licząc na ciekawy efekt. To pole do popisu dla osób, które zajmują się działaniami reklamowymi.

Gadżety reklamowe, koszulki na targi – o czym warto pamiętać?

Decydując się na udział w targach czy podobnych eventach, przedsiębiorstwo otrzymuje szansę bezpośredniego spotkania z potencjalnym klientem czy kontrahentem. Im więcej stanowisk, tym trudniejszą sztuką jest wyróżnienie się na tle konkurencji. Właśnie dlatego na potrzeby firmowego wydarzenia inwestuje się w rozbudowane stoiska, ulotki, multimedia wyświetlane na ekranach czy właśnie koszulki i gadżety reklamowe. Jeżeli oddelegowani na eventy pracownicy czy hostessy już na pierwszy rzut oka reprezentują Twoją markę, istnieje większa szansa, że zostaną dostrzeżeni, zapytani o coś, wejdą w interakcję.

Pamiętaj jednak, że uczestnicy wydarzenia oceniają jakość identyfikacji wizualnej – nie zawsze świadomie, ale przecież są w stanie odróżnić ciekawe, inspirujące, chwytliwe materiały i elementy od tego, co już z daleka prezentuje się „amatorsko”. Dlatego koszulki firmowe powinny odznaczać się przede wszystkim:

 • wysoką jakością materiału, co ma też praktyczne znaczenie dla tych, którzy je ubierają,
 • profesjonalnym nadrukiem, co wynika z zastosowanych technik nanoszenia grafiki na odzież oraz źródłowego pliku (na przykład grafiki wektorowej lub rastrowej w wysokiej rozdzielczości),
 • atrakcyjnym, przyciągającym uwagę, a zarazem profesjonalnym designem, na który składa się krój, kolor czy układ grafiki.

Eventy, na których warto mieć własne koszulki firmowe

Czy opłaca się inwestować w koszulki firmowe? Tak – szczególnie gdy weźmie się pod uwagę fakt, że jest to relatywnie niewielki wydatek niezależnie od skali działań reklamowych przedsiębiorstwa. Można je wykorzystać na takich wydarzeniach jak:

 • targi,
 • konferencje,
 • festiwale,
 • warsztaty,
 • zloty.

Zwróć jednak uwagę, że nie wszystkie eventy sprzyjają ubieraniu casualowej, niezobowiązującej odzieży reklamowej. Niektóre konferencje biznesowe czy naukowe wymagają zastosowania się do formalnego dress code’u, co niejako wpływa też na organizację i stylizację całego stanowiska firmowego.

Niemniej jednak istnieje wiele wydarzeń, na których warto przyciągać wzrok uczestników. Co więcej, koszulki i inne gadżety (nie tylko odzieżowe) są elementem działań promocyjnych wewnątrz i na zewnątrz firmy. Pracownicy wyposażeni w odzież zgodną z identyfikacją wizualną marki są jej ambasadorami w życiu codziennym, podobnie jak osoby, które otrzymują „gratisy” na targach czy w prezencie do zakupu lub usługi.

Printing Season – warto powierzyć nam wykonanie koszulek firmowych na eventy

Oto najważniejsze powody, dla których warto zamówić koszulki firmowe na eventy od Printing Season:

 • stosujemy wszystkie techniki nadruków – sitodruk, druk DTG, haft komputerowy, sublimacja, termotransfer, folie flex i flock,
 • z uwagi na lokalizację podstawowym obszarem naszych działań jest Warszawa, ale współpracujemy z klientami z całej Polski,
 • dbamy o każdy detal produktu – kolorystykę, materiał, krój czy szczegóły grafiki,
 • mamy duże doświadczenie na rynku i niesłabnące pokłady pasji i zaangażowania.

Oferowane przez nas gadżety reklamowe z nadrukiem, jak koszulki na targi i inne eventy, udowadniają, że warto inwestować w tradycyjne nośniki promocyjne i wykorzystywać je w bezpośrednim kontakcie z potencjalnym klientem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram