Printing Season

Park maszyn w Printing Season

Dodano 14 września 2020
0

Nowe możliwości w Printing Season!

Ostatnio wiele się u nas działo i w końcu możemy Ci się tym pochwalić! Nasza pracownia przeszła ostatnio wielką metamorfozę, której pozytywne skutki na pewno odczujesz robiąc u nas zamówienie. Zmieniliśmy lokalizację i byliśmy na sporych zakupach… Od teraz nadruki na koszulkach, i torbach będziemy wykonywać w pełni automatycznie, a to za sprawą naszych nowych karuzel do sitodruku i nowego tunelu suszącego. Dlaczego stawiamy na automatyczne maszyny dowiesz się z TEGO wpisu, a dzisiaj trochę się pochwalimy naszymi nowościami.

Całkiem nowe maszyny

Sercem naszej firmy jest oczywiście pracownia sitodruku, w której robimy wszelkie torby, czapki czy koszulki z nadrukami. Dla jeszcze lepszego efektu naszej pracy kupiliśmy aż dwie nowe karuzele. Nasze najnowsze sprzęty pochodzą od M&R, czyli sprawdzonego producenta, którego sprzęty od wielu lat wykorzystują najlepsze drukarnie. My postawiliśmy na dwa modele: pierwszy to Sportsman, który obsługuje 10 kolorów, a drugi to Diamondback obsługujący 8 kolorów. Te maszyny dają nam ogromne możliwości, których wcześniej nie mieliśmy.

Na pewno zadziwi Cię ogromna wydajność tych modeli – możemy zadrukować nawet 800 sztuk odzieży w jedną godzinę! Pewnie teraz wyobrażasz sobie naszych pracowników, którzy biegają wkoło karuzeli jak szaleni, żeby ze wszystkim zdążyć... a jest zupełnie odwrotnie. Automatyczne karuzele pozwalają na dużo mniejszy udział człowieka w całym procesie drukowania, ponieważ większość odbywa się dzięki odpowiedniemu ustawieniu i przygotowaniu sprzętu.

Wszystko ustawia się bardzo wygodnie na dotykowym ekranie. Pracownik ustala wszystkie parametry i cały proces druku odbywa się automatycznie. Dzięki temu eliminujemy ryzyko ludzkiego błędu. Nie ma obaw, że kolejne nadruki będą się od siebie różnić szczegółami. Każdy projekt wyjdzie dokładnie tak samo, nie trzeba więc martwić się o powtarzalność, co przy wielu zamówionych sztukach jest niezwykle istotne.

Nasi drukarze są też zdecydowanie odciążeni fizycznie. Nie muszą ręcznie przeciskać farby do każdej warstwy, co przy naprawdę wielu zamówieniach jest niezwykle wyczerpujące. Ich głównymi obowiązkami jest zakładanie i ściąganie materiałów, ustalenie odpowiednich parametrów i pilnowanie, żeby wszystko szło jak należy. Dzięki temu zdecydowanie wzrosła wydajność naszej firmy, przez co jeszcze lepiej i szybciej jesteśmy w stanie obsłużyć nawet największych klientów.

Oprócz wymiany podstawowych sprzętów, czyli właśnie karuzeli do sitodruku, zdecydowaliśmy się również na zakup nowej suszarki. Postawiliśmy na gazowy tunel suszący Tesoma Compact, który pozwala nam na szybsze wygrzewanie i dokładne utrwalanie nadruku na odzieży. Dzięki temu nadruki zachowują swoje kolory, a przy tym są bardzo trwałe. Nie straszne im żadne pranie – na pewno nie musisz obawiać się sprania po kilku użyciach. Tunel jest również bardzo wydajny, co jeszcze bardziej usprawnia naszą pracę.

Nowe sprzęty, nowa jakość

Jak widzisz, nasze nowe sprzęty dają nam bardzo wiele nowych możliwości. Przede wszystkim wzrosła nasza wydajność, dzięki czemu możemy nadrukować dużo więcej w krótszym czasie. Otrzymane nadruki są zawsze idealnym odwzorowaniem oryginalnego projektu, a każda z setek koszulek lub toreb będzie miała dokładnie tą samą jakość. Nie ma szans na żadne pomyłki, bo każdy parametr jest zawsze odpowiednio ustalony, a każdy nadruk tak samo wykonany. Możesz mieć pewność, że Twoje projekty będą najwyższej jakości, a Twoi klienci lub pracownicy będą mogli przez długi czas nosić Twoje koszulki czy torby z nadrukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram