Printing Season

Koszulki reklamowe - naturalny sposób promocji

Dodano 9 sierpnia 2018
0

Przez koszulkę do serca – nadruki reklamowe na koszulkach stały się narzędziem budowy oraz wzmacniania relacji, a także lojalności swoich klientów. Pomimo postępującej digitalizacji, zachowały status quo i nie straciły na popularności. Dlaczego warto inwestować w ten mobilny nośnik reklamowy? Na czym polega ich fenomen?

Przedstawiciele zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw bardzo często zachodzą w głowę – co zrobić, jak komunikować zalety swojej marki w naturalny, nienachalny sposób. Podkreślają naturalność swoich produktów, dobierają najlepiej skalibrowanych blogerów, wykupują powierzchnie reklamowe w branżowych czasopismach. Słowo klucz: wykupują. Koszulki, jako nieodłączny element naszego codziennego życia, zakładane są naturalnie. Do pracy, do szkoły i na imprezę, gdzie eksponowane są przed różnymi ludźmi, z różnorakich branż. Może właśnie przez nadrukowanie logo i hasła twojej firmy na t-shircie zdobędziesz nowego klienta?

Koszulki festiwalowe – dwie pieczenie na jednym ogniu

Niektórzy z wakacji wracają z rozmaitymi trunkami, niektórzy z magnesami na lodówkę, jeszcze inni – z koszulkami. Taki sam mechanizm uaktywnia się wśród festiwalowiczów. Dobrze spędzony czas na festiwalu bardzo często skutkuje zakupem festiwalowej koszulki, która będzie danej osobie przypominać miło spędzony czas. Gadżet nie pozwoli jej zapomnieć, a także zapewne wzbudzi zainteresowanie wśród znajomych, którzy np. zachęceni wzorem, wzmocnionym barwnymi opowieściami naszej festiwalowiczki – wybiorą się razem z nią na następną edycję.

Ej, co to za wydarzenie z twojej koszulki? – brzmi znajomo? Jasne, ciekawość jest nieodłączną cechą człowieka, który zaintrygowany chwytliwym hasłem lub projektem, najprawdopodobniej zapyta o jego pochodzenie. Tym samym dowie się z koszulki – rozdanej na evencie – o twojej firmie. Trzeba tylko postawić na dobrą jakość wykonania koszulki, która również dużo mówi o naszej firmie potencjalnemu klientowi.

Rodzaje koszulek reklamowych

Myślimy koszulki, widzimy – sitodruk. Dlaczego? Bo to zdecydowanie najtrwalsza metoda zadruku powierzchni. Jednak sam nadruk to nie wszystko, ważny jeszcze jest krój, gramatura i marka koszulki.

Za jakość trzeba oczywiście zapłacić, natomiast mitem jest ranking najlepszych producentów koszulek. O gustach się podobno nie dyskutuje, tak samo jest z koszulkami – każdy ma swoje preferencje. To co proponujemy? Sprawdzić metkę koszulek, w których chodzimy na co dzień, tych w których się najlepiej czujemy. Do sitodruku polecamy jednak koszulki o raczej wyższej, niż niższej gramaturze – wybrany materiał powinien zawierać min. 90% bawełny, a jego gramatura oscylować w okolicach min. 160g.

Na jakich koszulkach drukujemy w Printing-Season?

  • Stedman
  • Fruit of the Loom
  • Sol’s
  • JHK
  • Gildan
  • Hanes

Koszulki dla zespołów muzycznych

Koszulki muzyczne? Każdy z nas jakąś posiada, a o ich popularności świadczy obecność znanych logotypów zespołów w międzynarodowych sieciówkach. Masz zespół i chcesz uzupełnić swój merchandise? Wyślij nam swój projekt, a my wybierzemy właściwą technikę zadruku sitodrukiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram